1180 Akvarell
Britt Roempke. Signerad, nypon, 15x23cm
Såld: 100 kr
Såldes den 28 september 2020 -
1230 Akvarell
Britt Roempke. Signerad, bärkorgar, 49x60cm
Såld: 1.200 kr
Såldes den 28 september 2020
Föremål som liknar akvarell Britt Roempke
- Träfflista
- alla
- Visa alla